€ 20,90
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Self Tan Sun Drops
Zelfbruinend serum - Alle huidtypes - 15 ml
Zelfbruinend serum - Alle huidtypes - 15 ml
€ 20,90
| Artikel | Caudalie Self Tan Sun Drops Zelfbruinend serum 15 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Self Tan Sun Drops |
| EAN | 3522930004042 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zelfbruinend serum |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 139,33 per 100 ml |