€ 14,80
Voordeligst€ 25,70
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/aa/a1/ba/1747780278/3522930004486-INSTANT-DETOX-MASK-35ML.jpg?ts=1747780278)
Caudalie Vinoclean
Masker - Alle huidtypes - 35 ml
Masker - Alle huidtypes - 35 ml
€ 14,80
| Artikel | Caudalie Vinoclean Masker 35 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinoclean |
| EAN | 3522930004486 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 35 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 42,29 per 100 ml |