€ 21,10
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinoperfect
Mousse - Alle huidtypes - 100 ml
Mousse - Alle huidtypes - 100 ml
€ 21,10
| Artikel | Caudalie Vinoperfect Mousse 100 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinoperfect |
| EAN | 3522930004318 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Mousse |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Mousse, Schuim |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 21,10 per 100 ml |