€ 23,20
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinoperfect
Reinigingswater - Alle huidtypes - 100 ml
Reinigingswater - Alle huidtypes - 100 ml
€ 23,20
| Artikel | Caudalie Vinoperfect Reinigingswater 100 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinoperfect |
| EAN | 3522930004011 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingswater |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 23,20 per 100 ml |