€ 37,50
Voordeligst€ 31,70
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/87/76/6b/1743755612/caudalie-vinoperfect-creme-nuit-glycolique-anti-taches-50-ml.jpg?ts=1743755612)
Caudalie Vinoperfect
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 37,50
| Artikel | Caudalie Vinoperfect Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinoperfect |
| EAN | 3522930004622 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Prijs per eenheid | € 75,00 per 100 ml |