€ 11,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinotherapist™
Voetencrème - Alle huidtypes - 75 ml
Voetencrème - Alle huidtypes - 75 ml
€ 11,00
| Artikel | Caudalie Vinotherapist™ Voetencrème 75 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinotherapist™ |
| EAN | 3522930003977 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Voetencrème |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 14,67 per 100 ml |