€ 87,00
€ 124,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé L'Eau de Parfum Intense L'eau De Parfum Intense
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 172,00
| Artikel | Chloé L'Eau de Parfum Intense L'eau De Parfum Intense Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | L'Eau de Parfum Intense L'eau De Parfum Intense |
| EAN | 3616303445584 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 172,00 per 100 ml |