Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé L'Eau de Parfum Intense
Eau de parfum intense - 150 ml
Eau de parfum intense - 150 ml
€ 172,00
| Artikel | Chloé L'Eau de Parfum Intense Eau de parfum intense 150 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | L'Eau de Parfum Intense |
| EAN | 3616303445515 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 150 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 114,67 per 100 ml |