€ 9,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/9e/bf/4b/1738673848/440x840.jpg?ts=1738673848)
Chopard Wish
Douchegel - Droge huid, Alle huidtypes - 150 ml
Douchegel - Droge huid, Alle huidtypes - 150 ml
€ 9,50
| Artikel | Chopard Wish Douchegel 150 ml |
| Merk | Chopard |
| Collectie | Wish |
| EAN | 7640177367006 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Droge huid, Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 6,33 per 100 ml |