€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Treatment Cream
Handcrème - Alle huidtypes - 100 ml
Handcrème - Alle huidtypes - 100 ml
€ 30,00
| Artikel | Clarins Treatment Cream Handcrème 100 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Treatment Cream |
| EAN | 3380810469585 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 30,00 per 100 ml |