€ 51,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Beauty Flash Balm
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 51,00
| Artikel | Clarins Beauty Flash Balm Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Beauty Flash Balm |
| EAN | 3666057059889 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 102,00 per 100 ml |