€ 57,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Beauty Flash Peel
Peeling gel - Alle huidtypes - 50 ml
Peeling gel - Alle huidtypes - 50 ml
€ 57,00
| Artikel | Clarins Beauty Flash Peel Peeling gel 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Beauty Flash Peel |
| EAN | 3666057059896 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Peeling gel |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 114,00 per 100 ml |