€ 42,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Calm-Essentiel Soothing Repairing
Dag- en nachtcrème - Gevoelige huid - 30 ml
Dag- en nachtcrème - Gevoelige huid - 30 ml
€ 42,00
| Artikel | Clarins Calm-Essentiel Soothing Repairing Dag- en nachtcrème 30 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Calm-Essentiel Soothing Repairing |
| EAN | 3666057027147 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid |
| Prijs per eenheid | € 140,00 per 100 ml |