€ 147,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/9c/69/33/1744239827/ee3cfe27-1403-42cb-85f1-2e269e875b1f.jpg?ts=1744239827)
Clarins Double Serum Light Texture
Serum - Alle huidtypes - 50 ml
Serum - Alle huidtypes - 50 ml
€ 147,00
| Artikel | Clarins Double Serum Light Texture Serum 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Double Serum Light Texture |
| EAN | 3666057300424 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 294,00 per 100 ml |