Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Instant
Oogreiniging - Alle huidtypes - 125 ml
Oogreiniging - Alle huidtypes - 125 ml
€ 33,00
| Artikel | Clarins Instant Oogreiniging 125 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Instant |
| EAN | 3666057014857 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogreiniging |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 26,40 per 100 ml |