€ 31,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Cleansing Micellar Water
Reinigingswater - Alle huidtypes - 30 ml
Reinigingswater - Alle huidtypes - 30 ml
€ 31,00
| Artikel | Clarins Cleansing Micellar Water Reinigingswater 30 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Cleansing Micellar Water |
| EAN | 3666057216886 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingswater |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 103,33 per 100 ml |