€ 40,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Cosmic Summer
Fixing spray - Droge huid, Normale huid - 50 ml
Fixing spray - Droge huid, Normale huid - 50 ml
€ 40,00
| Artikel | Clarins Cosmic Summer Fixing spray 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Cosmic Summer |
| EAN | 3666057233753 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Fixing spray |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 80,00 per 100 ml |