€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Creme
Handcrème - Gevoelige huid, Alle huidtypes - 100 ml
Handcrème - Gevoelige huid, Alle huidtypes - 100 ml
€ 30,00
| Artikel | Clarins Creme Handcrème 100 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Creme |
| EAN | 3666057024948 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Prijs per eenheid | € 30,00 per 100 ml |