€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Eau des Jardins
Bodymist - Alle huidtypes - 100 ml
Bodymist - Alle huidtypes - 100 ml
€ 65,00
| Artikel | Clarins Eau des Jardins Bodymist 100 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Eau des Jardins |
| EAN | 3666057026034 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodymist |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 65,00 per 100 ml |