€ 49,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Eau des Jardins
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
€ 49,50
| Artikel | Clarins Eau des Jardins Bodycrème 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Eau des Jardins |
| EAN | 3666057026126 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 24,75 per 100 ml |