-20%
€ 23,60
Adviesprijs € 29,50Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Eau Dynamisante
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 100 ml
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 100 ml
€ 23,60
| Artikel | Clarins Eau Dynamisante Deodorant spray (oud) 100 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Eau Dynamisante |
| EAN | 3666057025822 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Chypre |
| Prijs per eenheid | € 23,60 per 100 ml |