€ 30,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Eau Extraordinaire Eau Extraordinaire
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 30,50
| Artikel | Clarins Eau Extraordinaire Eau Extraordinaire Douchegel 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Eau Extraordinaire Eau Extraordinaire |
| EAN | 3666057026249 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Milk |
| Prijs per eenheid | € 15,25 per 100 ml |