€ 107,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/37/85/d6/1738728113/3666057272714_1.jpg?ts=1738728113)
Clarins Extra-Firming
Gezichtsemulsie - Alle huidtypes - 100 ml
Gezichtsemulsie - Alle huidtypes - 100 ml
€ 107,00
| Artikel | Clarins Extra-Firming Gezichtsemulsie 100 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Extra-Firming |
| EAN | 3666057272714 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsemulsie |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 107,00 per 100 ml |