€ 103,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Extra-Firming
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 103,00
| Artikel | Clarins Extra-Firming Dagcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Extra-Firming |
| EAN | 3380810421590 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 206,00 per 100 ml |