Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Fresh
Gezichtsscrub - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtsscrub - Alle huidtypes - 50 ml
€ 37,00
| Artikel | Clarins Fresh Gezichtsscrub 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Fresh |
| EAN | 3666057333545 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsscrub |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 74,00 per 100 ml |