€ 31,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Gentle
Oogreiniging - Normale huid, Gecombineerde huid - 125 ml
Oogreiniging - Normale huid, Gecombineerde huid - 125 ml
€ 31,00
| Artikel | Clarins Gentle Oogreiniging 125 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Gentle |
| EAN | 3666057014840 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogreiniging |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Normale huid, Gecombineerde huid |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 24,80 per 100 ml |