€ 23,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Hydra-Essentiel Moisture Replenishing Lip Balm
Lippenbalsem - Alle huidtypes - 15 ml
Lippenbalsem - Alle huidtypes - 15 ml
€ 23,50
| Artikel | Clarins Hydra-Essentiel Moisture Replenishing Lip Balm Lippenbalsem 15 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Hydra-Essentiel Moisture Replenishing Lip Balm |
| EAN | 3666057247422 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Lippenbalsem |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 156,67 per 100 ml |