Clarins
Hydra-Essentiel Light
Dagcrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, Gecombineerde huid - 50 ml
€ 57,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Hydra-Essentiel Light
Dagcrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, Gecombineerde huid - 50 ml
Dagcrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, Gecombineerde huid - 50 ml
€ 57,50
| Artikel | Clarins Hydra-Essentiel Light Dagcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Hydra-Essentiel Light |
| EAN | 3666057098000 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid, Vette huid, Gecombineerde huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 115,00 per 100 ml |