€ 57,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Hydra-Essentiel Matte gel
Dagcrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
Dagcrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
€ 57,50
| Artikel | Clarins Hydra-Essentiel Matte gel Dagcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Hydra-Essentiel Matte gel |
| EAN | 3666057098031 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Normale huid, Gecombineerde huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 115,00 per 100 ml |