€ 59,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Hydra-Essentiel
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 59,50
| Artikel | Clarins Hydra-Essentiel Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Hydra-Essentiel |
| EAN | 3666057098055 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 119,00 per 100 ml |