€ 48,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Hydra-Essentiel
Masker - Alle huidtypes - 75 ml
Masker - Alle huidtypes - 75 ml
€ 48,50
| Artikel | Clarins Hydra-Essentiel Masker 75 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Hydra-Essentiel |
| EAN | 3666057200069 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 64,67 per 100 ml |