Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Instant Smooth
Gezichtsprimer - 15 ml
Gezichtsprimer - 15 ml
€ 38,00
| Artikel | Clarins Instant Smooth Gezichtsprimer 15 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Instant Smooth |
| EAN | 3380814700219 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Gezichtsprimer |
| Volume | 15 ml |
| Prijs per eenheid | € 253,33 per 100 ml |