€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Lait Body Partner
Bodycrème - Alle huidtypes - 175 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 175 ml
€ 65,00
| Artikel | Clarins Lait Body Partner Bodycrème 175 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Lait Body Partner |
| EAN | 3380810277807 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 175 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 37,14 per 100 ml |