Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Men
Ooggel - Alle huidtypes - 15 ml
Ooggel - Alle huidtypes - 15 ml
€ 52,00
| Artikel | Clarins Men Ooggel 15 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Men |
| EAN | 3380810427783 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Ooggel |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 346,67 per 100 ml |