€ 85,50
Voordeligst€ 85,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Multi-Active Nuit
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 85,50
| Artikel | Clarins Multi-Active Nuit Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Multi-Active Nuit |
| EAN | 3666057177651 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 171,00 per 100 ml |