€ 33,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins My Clarins Re-Charge
Masker - Alle huidtypes - 50 ml
Masker - Alle huidtypes - 50 ml
€ 33,00
| Artikel | Clarins My Clarins Re-Charge Masker 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | My Clarins Re-Charge |
| EAN | 3666057192012 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 66,00 per 100 ml |