€ 144,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Nutri-Lumière Revive
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 144,00
| Artikel | Clarins Nutri-Lumière Revive Dagcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Nutri-Lumière Revive |
| EAN | 3666057020070 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 288,00 per 100 ml |