€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Pure-Reset
Gezichtsserum - zz - Gecombineerde tot vette huid - 30 ml
Gezichtsserum - zz - Gecombineerde tot vette huid - 30 ml
€ 35,00
| Artikel | Clarins Pure-Reset Gezichtsserum 30 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Pure-Reset |
| EAN | 3666057192203 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | zz - Gecombineerde tot vette huid |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 116,67 per 100 ml |