€ 31,00
Voordeligst€ 48,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Purifying Toning Lotion
Gezichtslotion - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Gezichtslotion - Droge huid, Normale huid - 200 ml
€ 31,00
| Artikel | Clarins Purifying Toning Lotion Gezichtslotion 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Purifying Toning Lotion |
| EAN | 3666057216718 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 15,50 per 100 ml |