€ 29,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Roll-on Deodorant
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 50 ml
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 50 ml
€ 29,50
| Artikel | Clarins Roll-on Deodorant Deodorant roll-on (oud) 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Roll-on Deodorant |
| EAN | 3666057218040 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant roll-on (oud) |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Roller |
| Prijs per eenheid | € 59,00 per 100 ml |