€ 37,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Comfort
Gezichtsscrub - Gevoelige huid, Droge huid - 50 ml
Gezichtsscrub - Gevoelige huid, Droge huid - 50 ml
€ 37,00
| Artikel | Clarins Comfort Gezichtsscrub 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Comfort |
| EAN | 3666057333552 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsscrub |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Droge huid |
| Prijs per eenheid | € 74,00 per 100 ml |