€ 37,00
Voordeligst€ 50,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Self Tan
Zelfbruinend serum - Alle huidtypes - 30 ml
Zelfbruinend serum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 50,00
| Artikel | Clarins Self Tan Zelfbruinend serum 30 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Self Tan |
| EAN | 3380810449051 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zelfbruinend serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 166,67 per 100 ml |