€ 89,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Shaping Facial Lift
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 50 ml
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 89,00
| Artikel | Clarins Shaping Facial Lift Gezichtsserum 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Shaping Facial Lift |
| EAN | 3380810447194 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 178,00 per 100 ml |