€ 32,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Soothing Gentle Foaming Cleanser
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
€ 32,00
| Artikel | Clarins Soothing Gentle Foaming Cleanser Reinigingsschuim 125 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Soothing Gentle Foaming Cleanser |
| EAN | 3666057216480 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 25,60 per 100 ml |