€ 31,00
Voordeligst€ 48,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Soothing Toning Lotion
Reinigingslotion - Alle huidtypes - 200 ml
Reinigingslotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 31,00
| Artikel | Clarins Soothing Toning Lotion Reinigingslotion 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Soothing Toning Lotion |
| EAN | 3666057216725 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingslotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 15,50 per 100 ml |