€ 35,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Total Cleansing Oil
Reinigingsolie - Alle huidtypes - 150 ml
Reinigingsolie - Alle huidtypes - 150 ml
€ 35,50
| Artikel | Clarins Total Cleansing Oil Reinigingsolie 150 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Total Cleansing Oil |
| EAN | 3666057228582 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsolie |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 23,67 per 100 ml |