€ 73,00
Voordeligst€ 58,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Total Eye
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 58,00
| Artikel | Clarins Total Eye Oogcrème 15 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Total Eye |
| EAN | 3666057361944 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 386,67 per 100 ml |