Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Total Eye
Ooggel - Alle huidtypes - 20 ml
Ooggel - Alle huidtypes - 20 ml
€ 48,50
| Artikel | Clarins Total Eye Ooggel 20 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Total Eye |
| EAN | 3666057012822 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Ooggel |
| Volume | 20 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 242,50 per 100 ml |