€ 69,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins UV Plus 5P
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 69,50
| Artikel | Clarins UV Plus 5P Zonnecrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | UV Plus 5P |
| EAN | 3380810424065 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnecrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 139,00 per 100 ml |