€ 66,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Anti-Age Hydratant
Dagcrème - Normale huid, Vette huid - 100 ml
Dagcrème - Normale huid, Vette huid - 100 ml
€ 66,00
| Artikel | Clinique Anti-Age Hydratant Dagcrème 100 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Anti-Age Hydratant |
| EAN | 0192333099773 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Normale huid, Vette huid |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 66,00 per 100 ml |
